2 liga mužů - postoupili jsme

6. 8. 2019

Vzorní reprezentanti našeho klubu, se opět dokázali udržet ve 2.lize mužů a to přesně na 9 místě. Po 1 a 2 kole, které se odehrálo v Liberci, jsme na rány skončili na 9 místě a na Bohdanči nedaleko Pardubic jsme to dokázali udržet. Sobotní výhra nad Golf club Myštěves i v neděli další výhra nad Českou Lípou, nám zařídila účast v druhé lize i na příští rok! Chceme poděkovat celému týmu, kteří odehráli výborné výsledky! A taktickou zásluhu má i kapitán Honza Bednařík jr.


Náš tým: Jan Kábrt, Láďa Horák,Honza Bednařík, Martin Hála, Kryšpín Hanousek, Filip Holý

GC Mladé Buky tedy gratuluje k postupu a děkuje za skvělou reprezentaci!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace