Jamkovka 2019 - informace o soutěži

25. 4. 2019

Jamkovka 2019 GCMBU

Vyhlašujeme soutěže o Mistra klubu GCMBU v jamkové hře pro rok 2019

Golf Club Mladé Buky ve spolupráci s Janem Bednaříkem a Janem Kábrtem zvou všechny členy GCMBU k účasti v soutěži o Mistra klubu v jamkové hře pro rok 2019.

Soutěž bude letos probíhat novým vyřazovacím způsobem (tzv. double K.O.).

V případě vypadnutí z hlavního pavouku, se poražený hráč automaticky dostává do pavouka opravného, z kterého má stále šanci se probojovat do bojů o příčky nejvyšší.

Hráči se přihlašují do soutěže zasláním e-mailu na adresu : bednarik@ableseni.cz nebo přihlášením na recepci klubu a to nejpozději do 12. 5. 2019, kdy bude provedeno rozlosování. První hrací kolo bude zahájeno 20.5. 2019. Na každé kolo bude stanoven limit 14 dní na odehrání. Tento limit může být výjimečně prodloužen v případě nemožnosti najít možný termín hry z důvodů dovolených během prázdnin nebo jiných závažných důvodů.

INFO o průběhu Jamkovky ZDE

Pravidla soutěže :

Soutěže se mohou zúčastnit hráči s platným členstvím v GCMBU.

Hraje se dle pravidel golfu a místních pravidel hřiště, na 18 jamek jamkové hry do rozhodnutí, v případě nerozhodného výsledku po 18 jamkách se pokračuje od jamky 1 do rozhodnutí zápasu.

Nasazení přihlášených hráčů do pavouka se provede dle jejich aktuálního HCP v den uzávěrky přihlášek.

Startovné do soutěže činí 200,- CZK a bude uhrazeno na recepci před prvním zápasem, ze startovného bude hrazeno občerstvení pro zúčastněné hráče při finálním vyhlášení výsledků soutěže .

Pro první 3 hráče výsledného pořadí budou připraveny hodnotné ceny, které poskytnou sponzoři soutěže a Golf Club Mladé Buky. Pro vítěze kategorie budou připraveny putovní poháry Mistra klubu v jamkové hře.

Hráčům, kteří se spolu mají utkat bude odeslán e-mail s informací o datu zahájení a ukončení aktuálního kola s tím, že v jeho rámci si mohou dojednat libovolný čas odehrání zápasu. Pokud nedojde ke vzájemné dohodě, je jako termín odehrání kola stanoven poslední den kola ve 14:00. Pokud se nedostaví k odehrání kola v tomto času ani jeden hráč, jsou oba diskvalifikováni z další hry. O výsledku zápasu podá informaci e-mailem zprávu vítěz zápasu na adresu bednarik@ableseni.cz nebo o výsledku informuje recepci klubu.

Požadavky na prodloužení termínu odehrání zápasu, případné protesty proti diskvalifikaci z důvodu nenastoupení k zápasu apod. bude řešit soutěžní výbor soutěže ve složení Jan Grund, Jan Bednařík, Jan Kábrt v co nejkratším možném termínu, nicméně vzhledem k formátu soutěže předpokládáme, že vše si mezi sebou gentlemansky a golfově vyřeší hráči sami. To je základní myšlenka a poslání jamkové hry.

Organizací této soutěže bychom chtěli přispět k zintenzivnění klubového života, k potkávání hráčů na hřišti i v zázemí klubu.

Těšíme se na co největší počet hráčů v soutěži, přejeme všem hezkou a férovou hru.

Odevzdání vzájemně odsouhlasené score karty prosím po hře odevzdat na recepci.

Soutěžní výbor

GC Mladé Buky

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace