GRUND RESORT - wellness hotel Krkonoše

Přímo u hřiště se nachází hotel Grund Resort.

Pro Váš pobyt na horách máte možnost využít ubytování v elegantních dvoulůžkových pokojích a luxusních apartmánech, zařízených špičkovými italskými designéry. Hotel má kapacitu 28 pokojů a 26 apartmánů depandance. Celkem tedy 116 lůžek.

Profesionální personál hotelové restaurace Vás uvítá ve stylovém interiéru nebo na terase s výhledem na hřiště a okolní krajinu. K jídlu pro Vás připravujeme mezinárodní i krajové speciality a sezónní pokrmy z kvalitních čerstvých surovin.

Součástí nabídky hotelu je i rozsáhlý program wellness a relaxačních procedur. K dispozici je bazén s protiproudem a masážní lavicí, vířivka, sauna. Dále pak privátní zona a golfový simulátor Golfblaster.

Hotel umožňuje pořádat různé firemní i soukromé akce: konference, jednání, školení, meetingy, teambuildingy, svatby, narozeniny, výročí a jiné rodinné oslavy.

V případě delšího pobytu nabízí členitá krajina v okolí našeho resortu nepřeberné množství relaxace a aktivního odpočinku. V letním období se kromě golfu můžete věnovat jízdě na koni, koupání, cyklistice nebo pěší turistice. V zimních měsících je resort ideálním místem pro lyžování na sjezdovkách či běžkách.

Otevřít stránky hotelu Grund Resort

Používáme soubory cookies

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

upravit předvolby